Grčka leto | Letovanje u Turskoj | Bugarska | Letovanje u Hrvatskoj | Turizam Srbije

Pretraži turistički forum:

Preporuka:     Vremenska prognoza Beograd     Putopisi iz Turske     SEO cene    Euro to Dollars     Igrice za dečake     Hrono ishrana    Temperatura mora Grčka     Istanbul

Pokrenite novu temuReplicirajte Strana 1 od 1   [ 2 posts ]
Putopisac Poruka
 Naslov teme: Putovanja sa kucnim ljubimcem
ČlanakObjavljeno: Uto Dec 22, 2015 11:05 pm 

Priključio se: Uto Dec 22, 2015 8:06 pm
Članaka: 1
Zdravo svima,
molila bih za sve korisne savete gde mogu najlakse po Srbiji sa malim krznatim prijateljem. :)
Verujte mi,odlicno se snalazimo po inostranstvu,izgooglala sam sve sto sa mogla, konkretan problem su vikendi, jer sve lepe stvari koje se nude po Srbiji, ne predvidjaju cetvoronosce.
Ako i nadjem hotel, problem je prevoz, dojadilo mi je da molim, objasnjavam i da pritom nikda nisam sigurna hocu li uspeti. Puno radim, rado bih vikende provodila van Beograda, cak vrlo rado i sa ljudima slicnih ideja, priznajem, nesposobna sam da takvo sta pronadjem i pisem u nadi, da mozda neko ima informacije koje bi mi pomogle, mozda postoji neka agencija , mozda neko udruzenje...
Molim vas,nemojte mi slati linkove raznih hotela koji prihvataju zivotinje, puno istih znam. Ne znam kako da stiignem, a da ne moram licno da vozim satima da bih tamo stigla.
Imam malog pinca,6 god, odlicno podnosi voznju, auto obozava, u avionu je,za divno cudo,veoma mirna.
Za sve koji se pitaju, zasto ne setam u obliznjem parku, ima vise razloga, neki od nji su, nema ih u blizini...kraj u kom zivim je zaista ocajan, a i mislim da bi nam promena obema veoma godila :D .
HVALA unapred, za sve korisne savete
Antonela

Attachments:
28681_1397307167288_1498320_n.jpg
28681_1397307167288_1498320_n.jpg [ 80.53 KiB | Viewed 9922 times ]
 Profile  

Naslov teme: Re: Putovanja sa kucnim ljubimcem
ČlanakObjavljeno: Ned Jan 03, 2016 10:24 pm 

Priključio se: Ned Sep 28, 2008 1:57 pm
Članaka: 259
Stanica: London
Uh, ovo je Srbija, ne znam, šta bih ti rekao.

Više bi nam značilo kada bi svoja iskustva kasnije podelila na forumu, jer ima puno putnika kojima treba ovaj vid usluga, a ne znaju šta da rade...

Profile  

Pokrenite novu temuReplicirajte Strana 1 od 1   [ 2 posts ]

Ko trenutno putuje

Putnika pretražuje forum: Nema registrovanih korisnika i 4 putnika

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Pretraži destinaciju:
Skoči na:  

Svi tekstovi su vlasništvo sajta:TT Group turistički portal 2018