Grčka leto | Letovanje u Turskoj | Bugarska | Letovanje u Hrvatskoj | Turizam Srbije

Pretraži turistički forum:

Preporuka:     Vremenska prognoza Beograd     Putopisi iz Turske     SEO cene    Euro to Dollars     Igrice za dečake     Hrono ishrana    Temperatura mora Grčka     Istanbul

Pokrenite novu temuReplicirajte Strana 1 od 1   [ 5 posts ]
Putopisac Poruka
 Naslov teme: Selidba
ČlanakObjavljeno: Pon Sep 05, 2011 2:01 pm 
Site Admin

Priključio se: Pet Sep 21, 2007 1:12 am
Članaka: 1482
Stanica: Beograd - Nis - Vranje - Caribrod
Pozdrav svima,

Opet je na redu selidba. Posle više od tri godine rada u Beogradu, dobio sam novi posao napolju i moram da se selim. Ja sam rodom sa juga Srbije, pa zanima me koga da angažujem.

Razmišljam, da li da organizujem utovar sa studentima, i da rentiram neki kamion, al imam puno stvari, imam skupe uređaje, ne bih voleo da se nešto pokvari ili da dobije noge, a ko zna koga će da mi dovedu iz zadruge, ako se nisu treznili noćas. Ne želim da umesto usluge dobijem problem.

Što se tiče stvari, nemam regale i trpezarije, al imam kožnu garnituru, veliki LCD televizor, puno puno garderobe i knjiga,

Imam i veliki akvarijum, i dva ogromna ogledala, pa poželjno je da postoji i neki prevoz sa tapacirom. Poslednji put pri selidbi, kad sam dolazio imam loša iskustva, jer su mi izgrebali malo stvari.

Više bi mi trebala neka profesionalna agencija, stan je na trećem spratu, al me strah da me ne oderu,

E sada, zanima me sledeće, savete koje možete da mi predložite, ali iz prve ruke,

Gledam na netu, ove agencija za selidbe, mi se čini da su ok, čitam komentare firmi sa referenci i deluju ljudi zadovoljno.

Da li neko od vas može neku da preporuči?

Profile  

Naslov teme: Re: Selidba
ČlanakObjavljeno: Uto Sep 06, 2011 10:42 am 

Priključio se: Ned Apr 06, 2008 11:02 pm
Članaka: 821
Stanica: Belgrade
Znam da novac, 10% gore dole ne igra neku posebnu ulogu, po meni, bolje angažuj profesionalce i završi posao kako treba.

Pogledao sam sajt firme koju si postavio, vidim da imaju prevoz koji iznutra poseduje neki tapacir, tj. specijalizovan je za selidbe sa lomljivom robom što je jako bitno za onaj akvarijum, šta oćeš više :lol:

Izgleda imaju čak i pakere (ljudi koji pakuju) i donose svoje kutije, tako da, ovo ti je ušteda od par dana posla, pa ti posle raspakuj na tenane kad stigneš,

Ako neko ima bolju ideju dobrodošao je!

Profile  

ČlanakObjavljeno: Pon Sep 12, 2011 9:27 am 

Priključio se: Ned Sep 28, 2008 1:57 pm
Članaka: 287
Stanica: London
Između ostalog bitno je da ti agencija koja izvodi selidbu odgovara za stvari. Kolko sam video na ovom sajtu, transport pošiljke je i osiguran, tako da ako se i pored svih zaštita nešto desi ... onda ti osiguranje isplaćuje štetu.

Mada ovo, iskren da budem više ima smisla za velike firme, kada sele osetljive servere, umetničke slike, sefove sa dragocenostima, za običnu socijalu Pera, Laza i Mika su nezamenljivi, zar ne?

Kako god, drago mi je da se tržište diferencira i profesionalizuje i da se svako bori za svoj deo kolača.

Profile  

ČlanakObjavljeno: Uto Dec 06, 2011 12:39 am 
Site Admin

Priključio se: Pet Sep 21, 2007 1:12 am
Članaka: 1482
Stanica: Beograd - Nis - Vranje - Caribrod
Na kraju sam se preselio sam, bez ikog, preživeo sam, samo me bole leđa!

Profile  

ČlanakObjavljeno: Uto Feb 28, 2017 10:56 am 

Priključio se: Pet Avg 12, 2011 2:50 pm
Članaka: 26
Ako ti trebaju usluge za selidbe Beograd predlažem https://beogradselidbe.com/

Ono što je dobro, imaju i pakere koji imaju iskustva i opremu (kutije, sve što treba...) tako da treba štedeti energiju u živce i naravno kičmu :)

Ako pogledaš pružaju sledeće usluge selidbe:

- selidbe kombijem,
- selidbe kamionom
- zaštitu stvari,
- pakovenje (pogotovu lomljivih stvari)
- demontaža regala, kreveta, i ostalog robusnog nameštaja,
- montaža demontiranog,
- ne beže od klavira, velikih zamrzivača, alfa plam šporeta...
- neuopotrebljiv nameštaj i šut regulišu ka deponiji,
- ako se selite u inostranstvo, imaju odličnih iskustava sa Bečom, dakle Austrijom, ali i Nemačkom, oko konkretnih saveta...

Profile  

Pokrenite novu temuReplicirajte Strana 1 od 1   [ 5 posts ]

Ko trenutno putuje

Putnika pretražuje forum: Nema registrovanih korisnika i 4 putnika

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Pretraži destinaciju:
Skoči na:  

Svi tekstovi su vlasništvo sajta:TT Group turistički portal 2018