Grčka leto | Letovanje u Turskoj | Bugarska | Letovanje u Hrvatskoj | Turizam Srbije

Pretraži turistički forum:

Preporuka:     Vremenska prognoza Beograd     Putopisi iz Turske     SEO cene    Euro to Dollars     Igrice za dečake     Hrono ishrana    Temperatura mora Grčka     Istanbul

Pokrenite novu temuReplicirajte Strana 1 od 1   [ 5 posts ]
Putopisac Poruka
 Naslov teme: Kako je u Crikvenici?
ČlanakObjavljeno: Sre Mar 14, 2012 10:28 pm 

Priključio se: Sre Mar 14, 2012 10:26 pm
Članaka: 2
Hej, kakvo je stanje u Crikvenici jel' mirno ili je neka brza varijanta? Nisam nesto puno se raspitivao ali mi odgovara vise nesto laganije sa zenom da idemo, planiram tamo ove godine, pa ako mogu kakvi savjeti...I naravno preporuke gdje bih mogao da pogledam nekakve apartmane da to unaprijed rijesim , nadam se da imaju neki websajt za to ili nesto slicno?

Hvala!

Profile  

Naslov teme: Re: Kako je u Crikvenici?
ČlanakObjavljeno: Čet Mar 15, 2012 4:04 pm 
Site Admin

Priključio se: Pet Sep 21, 2007 1:12 am
Članaka: 1301
Stanica: Beograd - Nis - Vranje - Caribrod
Ćao, dobrodošao, nadam se da će neko odgovoriti, ja sam prolazio jednom, mislim da je ok mesto, al sada oko smeštaja, nemam sveže informacije ...

Profile  

ČlanakObjavljeno: Pon Mar 19, 2012 4:54 pm 

Priključio se: Pon Mar 19, 2012 4:51 pm
Članaka: 1
Crikvenica je po meni nekako previse pretrpana, bas bas ima turista tamo...meni se iskreno ne svijda tako da ono, ali opet mozda si ti drugacije cuo, ili ti volis tako kada je. Sve u svemu srecno i ugodan boravak. A sto se apartmana tice najbolje ti je za Crikvenicu pogledati ovdje . imas bar apartmana po netu, nicu kao gliste poslije kise :) svaka kuca ima apartmane kada je sezana. Ali eto ti taj sajt pa pregledaj sebi sta ti odgovara ima koliko vidim dobra ponuda za Crikvenicu. Sretno

Profile  

ČlanakObjavljeno: Čet Jun 07, 2012 6:35 am 

Priključio se: Sre Avg 13, 2008 7:38 am
Članaka: 160
Stanica: Travel
Ajde postavite neku sliku, ili video klip, da svi stvorimo neki utisak, nikad nisam bio, al čujem da su plaže tamo skroz ok.

Profile  

ČlanakObjavljeno: Pon Maj 13, 2013 1:26 pm 

Priključio se: Ned Apr 06, 2008 11:02 pm
Članaka: 721
Stanica: Belgrade
Mislim da Zagrebčani dosta dolaze u Crikvenicu jer im je najbliže iz glavnog grada Hrvatske, a plus kažu da su plaže i more u ovom delu Kvarnera odlično.

Moj savet je da preskočiš sajtove i tražiš smeštaj na licu mesta, malo je ovo mesto, snaći ćeš vrlo brzo preko ljudi u ovom malom mestašcu.

Rijeka ti je blizu uveče za korzo, tako da nije loš izbor. Plus jedom do Pule, Rovinja, Pazina, ima se gde furati što kažu Hrvati!

Profile  

Pokrenite novu temuReplicirajte Strana 1 od 1   [ 5 posts ]

Ko trenutno putuje

Putnika pretražuje forum: Nema registrovanih korisnika i 1 putnika

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Pretraži destinaciju:
Skoči na:  

Svi tekstovi su vlasništvo sajta:TT Group turistički portal 2018