Grčka leto | Letovanje u Turskoj | Bugarska | Letovanje u Hrvatskoj | Turizam Srbije

Pretraži turistički forum:

Preporuka:     Vremenska prognoza Beograd     Putopisi iz Turske     SEO cene    Euro to Dollars     Igrice za dečake     Hrono ishrana    Temperatura mora Grčka     Istanbul

Pokrenite novu temuReplicirajte Strana 1 od 1   [ 6 posts ]
Putopisac Poruka
 Naslov teme: Turističke agencije za Grčku
ČlanakObjavljeno: Uto Feb 01, 2011 1:19 am 

Priključio se: Uto Nov 25, 2008 3:05 pm
Članaka: 185
Stanica: Belgrade - London - New York
Na osnovu vasih iskustva koje su najbolje turističke agencije za Grčku?

Profile  

Naslov teme: Re: Turističke agencije za Grčku
ČlanakObjavljeno: Čet Feb 17, 2011 11:10 pm 

Priključio se: Pet Dec 12, 2008 8:05 am
Članaka: 110
Stanica: Stara planina
Cini mi se da Belvi travel ima dobru ponudu, inače Argusovci su najkonkurentniji!

Profile  

ČlanakObjavljeno: Uto Jul 26, 2011 3:39 pm 

Priključio se: Čet Jul 22, 2010 9:32 pm
Članaka: 77
Ovde imaš spisak turističkih agencija, pa malo surfuj, bolje podji od kraja liste,

Mada, da se ja pitam, ne bih ni išao u agneciju, organizujte se kolima, svi imate GPS ... nikad lakše, jeftinije i uzbudljivije!

Profile  

ČlanakObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 3:02 pm 

Priključio se: Sre Feb 20, 2013 9:34 am
Članaka: 1
Nikako agencija PARADISO TRAVEL IZ BGD, UL.DESPOTA STEFANA 15. Prošle godine smo kod njih uplatili vilu Christos u Neos Marmarasu i umesto 15-18 kvm koliko je trebalo soba je imala 12 kvm.Našli smo drugi smeštaj, a kada smo podneli prigovor po povratku, odbili su ga i priližili izjavu vlasnice vile da su sobe 15-18 kvm površine, a turistički inspektor zbog toga nije mogao ništa da uradi u našu korist iako sam imao slike i izjave svedoka da su autentične, tako da ukoliko se nađete u sličnoj situaciji, treba pozvati turističku ploiciju, tražiti kategorizaciju sobe, i onda ćete povratiti novac po povratku. Inače agencija nije član YUTE, što dodatn otežava stvar. Sa direktorom agencije sam dva puta razgovarao, i poslednji put mi je rekao "da dođem da mi uz kaficu objasni šta će se desiti ako nastavim da insistiram da mi vrate novac ili da stvar dam u medije". Sada u ponudi nemaju vilu Christos, ali imaju Alcano, međutim kada uporedite slike i opis u toj i drugim agencijama videćete da je Alcano na prvom, a Christos na drugom spratu, ali Paradiso travel sve podvodi pod Alcano, što potvrđuje o kakvoj se agenciji radi. Bilo bi dobro da postoji sajt gde bi postojala crna i bela lista agencija, gde bi one argumentovano bile formirane, što bi siguran sam doprinelo ozbiljnosti u radu agencija.

Profile  

ČlanakObjavljeno: Pon Apr 07, 2014 7:28 am 

Priključio se: Ned Apr 06, 2008 11:02 pm
Članaka: 721
Stanica: Belgrade
Ali svakako Argus Tours, sumnjam da ima bolje agencije od njih kad je u pitanju Tasos, Krit, Krf, Rodos i td.

Profile  

ČlanakObjavljeno: Pet Jun 09, 2017 2:10 pm 

Priključio se: Pon Dec 02, 2013 10:33 am
Članaka: 7
Halo Travel ima odlicnu ponudu za Grcku. Halotravel.rs/grcka-letovanje/

Profile  

Pokrenite novu temuReplicirajte Strana 1 od 1   [ 6 posts ]

Ko trenutno putuje

Putnika pretražuje forum: Nema registrovanih korisnika i 8 putnika

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum