Grčka leto | Letovanje u Turskoj | Bugarska | Letovanje u Hrvatskoj | Turizam Srbije

Pretraži turistički forum:

Preporuka:     Vremenska prognoza Beograd     Putopisi iz Turske     SEO cene    Euro to Dollars     Igrice za dečake     Hrono ishrana    Temperatura mora Grčka     Istanbul

Pokrenite novu temuReplicirajte Strana 1 od 1   [ 2 posts ]
Putopisac Poruka
 Naslov teme: Kako smrsati 2,5 kg za nedelju dana?
ČlanakObjavljeno: Uto Dec 14, 2010 2:58 pm 

Priključio se: Sre Nov 11, 2009 6:32 pm
Članaka: 40
Kako sam smršala 2,5 kg za nedelju dana?

Evo mog ličnog primera:

Promene koje sam unela u svoj zivot:
-nema slatkiša, NIKAKO belog šecera (kafu pijem sa tableticama na bazi saharina - isti ukus, samo zdravije). Kad mi se jede slatko, jedem voće. Eventualno parče čokolade.
-nema belog brašna. Da li jedem hleb? DA, ali integralni, ražani ili crni. Ukus - još bolji od belog. Jedem i u pekari, integralnu pogačicu i jogurt. Izbegavam zaprške, prženo i masno.
-nema prasetine. Ali ima: piletine, ribe, ćuretine, teletine... Dakle, sve osim gude. Salamu kupujem od ćurecih grudi, ili pileću, jako ukusna.
-stalno jedem, tj. non-stop, ali prave stvari - VOĆE!!! (sve osim banane). Metabolizam ubrzan 100%!
-i najbitnije: NEMA PREJEDANJA!

Ne pohujem, ne pržim, vec kuvam ili pečem. Sa maslinovim uljem.
Da li sam gladovala? -NE
Da li sam željna nekih stvari? DA
Da li sam zdravija zato što sam mršavija - DA
Da li sam se pročistila od toksina -DA
Da li imam stomak -NE!

Posle 3 godine uzaludnog pokušavanja uspela sam da smanjim kilazu i nastavljam i dalje! Počinjem da budem zadovoljna svojim izgledom!

Profile  

Naslov teme: Re: Kako smrsati 2,5 kg za nedelju dana?
ČlanakObjavljeno: Uto Dec 14, 2010 5:58 pm 

Priključio se: Čet Nov 20, 2008 12:01 am
Članaka: 47
Stanica: Rome - Belgrade
Svaka cast, uvodjenje zdrave i pravilne ishrane je pravi potez!!! Moramo da biramo sta jedemo, i da u toku dana imamo oko 5 manjih obroka.

Ali nisam za saharin, nijedan vestacki zasladjivac ne moze da bude zdrav, uvek sam pre za secer bio on beli, zuti ili braon. Przeno i masno je super sto si izbacila, kao i svinjsko meso. Samo salama nije najbolje resenje, jer sadrzi mnogo aditiva, kao i pastete i sl. Pre sam za sveze meso.

Voce je odlicna stvar, bilo koje, ma slobodno jedi i banane, mozda je to voce sa najvise kalorija, ali jako su zdrave, sadrze K, Ca, Mg, S, vitamine C i B, folnu kis., cink.... Jedna jabuka ima u proseku 80 kalorija, a banana 105, da li je razlika zaista bitna?!

Najbitnije u svemu ovome i glavni princip po mom misljenju je neprejedannje, znaci umerenost! Svako ko se drzi tog principa smrsace!

Profile  

Pokrenite novu temuReplicirajte Strana 1 od 1   [ 2 posts ]

Ko trenutno putuje

Putnika pretražuje forum: Nema registrovanih korisnika i 3 putnika

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Pretraži destinaciju:
Skoči na:  

Svi tekstovi su vlasništvo sajta:TT Group turistički portal 2018