Saveti

Red vožnje autobusa: Beograd – Novi Sad i Novi Sad – Beograd

Doba godine kada se mnogo putuje po Srbiji zbog praznika i slava je pred nama. Bilo da nekoga posećujete u jednom od dva najveća grada Srbije ili ste student koji non-stop cirkuliše na relaciji Beograd – Novi Sad, organizacija putovanja je vrlo bitna.

Autobuska stanica Beograd
Autobuska stanica Beograd

Redovi vožnje (pogledajte Niš Beograd, i Kragujevac Beograd), naravno, umnogome olakšavaju organizaciju i planiranje dolazaka i odlazaka iz grada u grad, omogućavajući bolje snalaženje i ekonomičnije korišćenje vremena. Pogled na ove liste prevoznika i redova vožnje biće od pomoći pri planiranju putovanja dugog 80 kilometara, iz Beograda u Novi Sad i obrnuto.

Prevoznici sa jednim terminom vožnje

Ovi prevoznici jednom dnevno, u određenom terminu, voze putnike do Novog Sada iz Beograda i u drugom smeru. Za one koji uskoro planiraju da putuju tamo, ove informacije mogu biti korisne ukoliko postoji neki specifičan prevoznik kojem dajete prednost zbog dobre usluge nad ostalima, pa želite da se baš vozite njihovim vozilima.

Ovakve liste su praktične i ako možda tražite i posebnu rutu vožnje, gde se prolazi kroz vama bitne gradove. Takođe, možete naći termin koji vam se savršeno uklapa u obaveze i svaki put u to određeno vreme ići do Beograda ili Novog Sada. Skoro svaki prevoznik nudi popuste na povratne karte, za studente, pezionere i određene ugrožene grupe. Takođe, tokom praznika i Nove godine prevoznici uglavnom spuste cene karata, pa se nemojte ustručavati da tražite svoj popust prilikom kupovine i rezervacije istih.

 

Prevoznik Polazak iz Novog Sada Dolazak u Beograd Preko
Fudeks Beograd 04:30 05:55 Subotice, Novog Sada
Banbus 06:30 08:00 Kule, Novog Sada
Lukana 06:50 08:05 Novog Sada
Best Komerc Bus 10:15 11:30 Kule, Nоvog Sada, autoputa
Srbija Tours 11:40 13:10 Subotice
MB Best Tours 12:00 13:30 autoputa
Jedinstvo Vranje 12:45 14:25 Inđije
Kimmel tours NP 13:50 15:15 autoputa
Feniks GiZ 13:40 15:25 Inđije
Eurolin PN 14:45 16:15 autoputa
Autoprevoz ČA 16:00 17:25 B. Topole, N. Sada, autoputa
Benko Tours 92 16:00 17:30 Novog Sada, autoputa
Kanis Leskovac 16:30 17:40 B. Topole, N. Sada, autoputa
Janjušević Pribo 17:00 18:45 Odžaka, B. Palanke, N. Sada, Inđije
Lens Beograd 18:30 20:00 ekspres
Stup Vršac 19:00 20:30 autoputa
Glušica Nikšić 19:00 20:30 Novog Sada
Jadran Ekspres SU 19:45 21:05 B. Topole, N. Sada, autoputa
Blue Line 20:30 22:00 B. Topole, N. Sada, autoputa
Prevoznik Polazak iz Beograda Dolazak u Novi Sad Preko
Ozlem Tours NP 00:00 01:15 autoputa
Kanis Leskovac 03:50 05:15 autoputa, N. Sada, B. Topole
Jedinstvo Vranje 04:50 06:30 Inđije
Janjušević Pribo 06:25 08:00 Inđije, N. Sada, B. Palanke
Eurolin PN 06:30 08:00 autoputa
MB Best Tours 08:30 10:00 autoputa
Autoprevoz ČA 10:20 11:50 autoputa, N. Sada, B.Topole
Best Komerc Bus 10:30 12:00 autoputa, N. Sada, Kule
Benko Tours 92 14:30 16:00 autoputa, Novog Sada
Feniks GiZ 15:15 16:47 autoputa
Kimmel tours NP 21:00 22:00 autoputa
Simplon Zagužane 22:35 23:45 ekspres

Prevoznici Novi Sad Beograd sa čestim dnevnim terminima vožnje

Ukoliko više volite da kupite povratnu kartu i ne budete ograničeni jednim terminom za vraćanje istim prevoznikom, onda je bolje da se informišete o prevoznicima koji nekoliko puta dnevno saobraćaju na liniji Beograd – Novi Sad i Novi Sad – Beograd. Naravno, izbor je prilično veliki jer prevoznici poput Laste, Dunavprevoza i Severtransa pokrivaju puno termina tokom dana.

 

I ovde važe popusti za studente, penzionere i određene ugrožene grupe, pa svakako to ne treba gubiti iz vida kad se odlučujete da putujete. Da li ćete izaberati prevoznike koji saobraćaju tokom jednog termina ili tokom više termina u danu – svejedno je, u suštini. Izbor je na vama i sve zavisi od vaših obaveza, preferencija, navika, ekonomičnosti i praktičnosti. Bitno je samo da se na vreme informišete o redovima vožnje jer tako ne gubite ni vreme ni novac, a osiguravate sebi što prijatnije i brže putovanje.

Prevoznici Polazak iz

Nоvog Sada

Dolazak u Beograd Preko
Niš Ekspres 23:05 00:25 Novog Sada
06:10 07:25 Novog Sada, autoputa
06:45 08:00 ekspres
10:20 11:35 Novog Sada i autoputa
14:45 16:00 Novog Sada i autoputa
17:25 18:30 autoputa
18:35 19:50 Novog Sada i autoputa
20:35 21:50 Novog Sada i autoputa
Ozlem Tours NP 05:00 06:15 autoputa
11:45 13:10 autoputa
Jugoprevoz KŠ 05:45 07:00 autoputa
10:00 11:30 Inđije
15:30 17:00 Inđije
Dunavprevoz B.P 05:45 07:00 autoputa
05:30 07:02 Inđije
06:50 08:25 B.Palanke, Novog Sada, Inđije
06:55 08:30 Bečeja, Novog Sada
07:30 09:20 Inđije
07:55 09:30 B. Palanke i Novog Sada
09:35 11:07 Inđije
10:50 12:22 autoputa
  10:50 12:22 Inđije
12:00 13:15 Novog Sada, autoputa
13:15 14:40 B.Palanke, Novog Sada, Inđije
13:40 15:20 Inđije
14:30 16:02 Inđije
15:50 17:05 Kule, Vrbasa, Novog Sada, Inđije
15:20 17:30 Inđije
16:30 18:02 Inđije
17:45 19:20 Čelareva, Novog Sada, Inđije
Severtrans SO 05:50 07:30 Kule, Vrbasa, N. Sada, autoputa
07:10 08:33 Kule, Vrbasa, N. Sada, autoputa
07:30 08:50 Sombora, Kule, Vrbasa, N. Sada, autoputa
07:50 09:31 Novog Sada, autoputa
08:25 09:48 Kule, Vrbasa, N. Sada, autoputa
10:00 11:23 Kule,Vrbasa, N. Sada, autoputa
10:35 12:15 Kule,Vrbasa, N. Sada, Inđije
11:00 12:40 Novog Sada, autoputa
12:35 13:57 Kule, Vrbasa, N. Sada, autoputa
14:10 15:33 Sombora, Kule, Vrbasa, N. Sada, autoputa
14:50 16:13 Kule, Vrbasa, N. Sada, autoputa
17:50 19:13 Sombora, Kule, Vrbasa, N. Sada, autoputa
20:00 21:23 Sombora, Kule, Vrbasa, N. Sada, autoputa
22:10 23:45 Kule, Vrbasa, N.Sada, Inđije
Saobraćaj Odžaci 06:00 07:15 Inđije
09:45 11:25 B. Petrovca, N. Sada, Inđije
17:40 19:15 B. Palanka, N. Sada, Inđije
Auto Kodeks 06:25 07:50 ekspres
13:05 14:05 Novog Sada
Bečejprevoz 06:50 08:25 Novog Sada, Inđije
07:30 09:20 Novog Sada, autoputa
11:55 13:25 Sente, Bečeja, N. Sada, Inđije
15:55 17:25 Sente, Bečeja, N.Sada, autoputa
Lasta Beograd 07:40 09:12 Sente, Bečeja, N.Sada, Inđije
08:05 09:35 Halmstada, Malmea
08:35 10:20 Odžaka, B. Palanke, Novog Sada
08:55 10:27 Kule, Vrbasa, N.Sada, Inđije
09:30 10:40 B. Topole, Novog Sada, autoputa
12:30 14:02 Inđije
13:05 14:50 Sent Galena
15:00 16:32 B. Topole, Novog Sada, Inđije
15:30 16:45 Stare Pazove
16:40 18:12 Sente, Bečeja, N. Sada, Inđije
17:10 18:42 Kule, Vrbasa, N. Sada, Inđije
18:00 19:32 B. Topole, Novog Sada, Inđije
19:10 20:42 Kule, Vrbasa, N. Sada, Inđije
20:00 21:32 B. Topole, Novog Sada
21:10 22:42 Sente, Bečeja, N. Sada, Inđije
Lasta Srem 11:45 13:17 Kule, Vrbasa, N. Sada, Inđije
16:50 18:22 B. Topole, Novog Sada, Inđije
Farlang TC 07:50 09:31 Srbobrana, Novog Sada
11:00 12:40 Srbobrana, Novog Sada
12:20 13:40 Novog Sada, autoputa
Panonija BUS 09:30 11:00 Ulma, Augsburga
09:30 11:00 Frankfurta, Manhajma, Karlsruea
11:05 12:35 Berlina, Drezdena

Autobusci polazci i prevoznici iz Beograda za Novi Sad

Prevoznici Polazak iz Beograda Dolazak u Novi Sad Preko
Lasta Beograd 04:30 06:02 Inđije, N. Sada, B. Topole
05:15 06:47 Inđije, N. Sada, Sente
06:00 07:32 Inđije
06:15 07:47 Novog Sada, Kule
06:50 08:22 Inđije, N.Sada, B. Topole
09:00 10:32 Zemuna, N. Sada, B. Topole
12:00 13:32 Novog Sada, Bečeja
12:10 13:50 Inđije, Novog Sada
12:30 14:02 Novog Sada, Kule
13:00 14:32 Zemuna, N. Sada, B.Topole
13:30 15:15 Inđije, N.Sada, B.Palanke, Odžaka
15:30 17:02 autoputa, N. Sada, Kule
15:45 17:17 Inđije, N.Sada, Bečeja, Sente
16:00 17:10 autoputa, N.Sada, B. Topole
Lasta Srem 05:30 07:02 Inđije, Novog Sada, Kule
Severtrans SO 05:00 06:20 autoputa, Novog Sada, Vrbasa
07:30 08:53 autoputa, N. Sada, Kule, Sombora
08:45 10:10 autoputa, N. Sada, Kule, Sombora
09:45 11:08 autoputa, N. Sada, Kule, Sombora
10:55 12:15 autoputa, Novog Sada
11:00 12:23 autoputa, N.Sada, Kule, Sombora
11:45 13:20 Inđije, N. Sada, Kule,Sombora
13:00 14:23 autoputa, N. Sada, Kule, Sombora
13:50 15:35 autoputa, Novog Sada
14:15 15:55 autoputa, Novog Sada
14:45 16:08 autoputa, N. Sada, Kule, Sombora
16:40 18:08 autoputa, N. Sada, Kule, Sombora
18:15 19:38 autoputa, N. Sada, Kule
19:15 20:38 autoputa, N. Sada, Kule
20:15 21:25 autoputa, N. Sada, Kule
22:00 23:10 autoputa, N. Sada, Kule, Vrbasa
Saobraćaj Odžaci 05:45 07:20 Inđije, N. Sada, B.Palanke
10:20 11:45 Inđije, N. Sada, B.Palanke
Niš Ekspres 06:00 07:15 autoputa, Novog Sada
09:15 10:30 autoputa, Novog Sada
12:30 13:45 autoputa, Novog Sada
14:10 15:35 autoputa
16:45 18:00 autoputa, Novog Sada
20:30 21:45 autoputa, Novog Sada
21:35 22:45 autoputa
Dunavprevoz B.P. 07:40 09:12 Inđije, N. Sada, B. Palanke
07:55 09:10 autoputa, N. Sada, B. Palanke
08:15 09.47 Inđije
10:00 11:32 Inđije, N. Sada, B. Palanke
  11:20 12:55 Inđije, N. Sada, B. Palanke
11:30 12:55 autoputa, Novog Sada
12:20 13:47 autoputa, N. Sada, B. Palanke
12:25 14:30 Inđije, N. Sada, B. Palanke
14:00 15:15 autoputa, N. Sada, B. Palanke
15:15 16:47 Inđije, Novog Sada
16:00 17.25 Inđije, N. Sada, B.Palanke
16:15 17:50 Novog Sada, Bečeja
17:40 19:12 autoputa, N. Sada, B. Palanke
17:40 19:12 Inđije
18:10 19:42 autoputa
18:30 20:02 Inđije
20:50 22:30 autoputa, Novog Sada
Јugoprevoz KŠ 08:15 09:45 Inđije
19:20 20:50 Inđije
21:45 23:00 autoputa
Bečejprevoz 09:25 10:55 Inđije, N. Sada, Bečeja, Sente
12:20 13:47 autoputa, Novog Sada
14:30 16:05 Inđije, Novog Sada
17:55 19:55 Novog Sada
Stup Vršac

(bez povratne)

09:50 11:22 Inđije
11:10 12:42 Inđije
Farlang TC 10:55 12:15 autoputa, Novog Sada
13:50 15:35 autoputa, Novog Sada
14:15 15:55 Novog Sada, Srbobrana
Auto Kodeks 17:15 18:40 ekspres
  19:45 21:05 Novog Sada

 

Pored ovog intuitivnog reda vožnja evo i zvaničnog linka do autobuske stanice u Beogradu, Da li izabrani prevoznik saobraća sa prezentovanim tajmingom proverite na njihovom sajtu ili pozovite na svima dobro znani telefon 011/ 2636-299. Želimo Vam srećan put sa vremenskom prognozom za Beograd i Novi Sad.

Preporuka
  • Ocena:
5
Sending
User Review
3 (2 votes)


Glavni urednik TT Group

Glavni urednik TT Group

Glavni urednik, administrator i putopisac turističkog portala TT Group.

Uključi se kroz komentar

Kliknite ovde da bi ste komentarisali

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Povežimo se:

Prijavite se na našu mejling listu


Podelite sa prijateljima: